Як вибрати електрокамін, в квартиру або будинок?

Дуже часто люди ставляться до цього питання дуже поверхнево і без належної уваги. У загальному і цілому є 3 основних критерії для вибору електрокаміна. В даному блозі ми б хотіли перерахувати їх, для того, щоб наші клієнти змогли якісно, а головне точно підібрати собі відповідну модель.

V ДИЗАЙН

Дизайн пристрою це одне з найважливіших пунктів при виборі того чи іншого електрокаміна. В першу чергу дизайн вподобаного вам електрокаміна повинен поєднуватися з дизайном і стилем Вашого приміщення, де буде розташовано сам пристрій. У деяких моделях ви можете самі створювати дизайн за допомогою порталів.

V розмір

Розмір повинен підбиратися під доступне для пристрою місце. Розмір самого електрокаміна ви можете подивитися в розділі «Характеристика».

V функціонал

Функціонал каміна різноманітний, так як можливий варіант з обігрівом і без, вогонь на деяких пристроях можливий тільки в натуральному кольорі, а може і в різних колірних гамах. Звук присутній, але не на всіх електрокамінах. Знову ж таки, весь функціонал бажаного пристрою можна подивитися в розділах «Характеристика» і «опис».

На цьому наш блог підійшов до кінця, компанія ArtFlame бажає вам знайти і правильно підібрати вогнище для вашого будинку і сім'ї!